Wydarzenia

wykład dr Katarzyny Bachnik w Toruniu

Data: gru 17, 2018 09:00:00
Szczegóły:

Pierwszego dnia zapraszamy na wykład „Design Thinking, co to takiego?” i warsztaty na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zajęcia w języku angielskim poprowadzi dr Katarzyna Bachnik z Hult International Business School w San Fransisco. Wykłady rozpocznie się o godzinie 9, natomiast warsztaty o godzinie 10.45. Na godzinę 15 zapraszamy przedsiębiorców, zwłaszcza przedstawicieli start upów na spotkanie „Jakie umiejętności miękkie są niezbędne w Dolinie Krzemowej, by odnieść sukces?”. Odbędzie się ono w Interdyscyplinarnym Centrum Nowoczesnych Technologii UMK przy ul. Wileńskiej 4.

 

Projekt pod nazwą „Wykłady i warsztaty naukowców, przedsiębiorców oraz inwestorów z Doliny Krzemowej” to nowa inicjatywa realizowana przez samorząd województwa kujawsko-pomorskiego we współpracy z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Podczas spotkań goście z USA poradzą, co możemy zrobić, aby stworzyć jak najbardziej przyjazne warunki dla rozwoju innowacyjnej przedsiębiorczości, jak podbijać rynki, czego oczekują inwestorzy, szukający okazji do zainwestowania środków, jak przygotować firmę i siebie do rozmów z potencjalnym inwestorem. Specjalny cykl wykładów poświęcony będzie biznesom prowadzonym przez kobiety.

 

Zainteresowanych bliższymi informacjami o projekcie lub indywidualnymi spotkaniami z wykładowcami i zapisami na zajęcia prosimy o kontakt e-mail: j.blazejewski@kujawsko-pomorskie.pl lub a.dembowska@kujawsko-pomorskie.pl.

 

Notki biograficzne wykładowców.

 

Spotkania organizowane są przez Urząd Marszałkowski w Toruniu w ramach projektu pn. „Wykłady i warsztaty naukowców, przedsiębiorców oraz inwestorów z Doliny Krzemowej”. Partnerami przedsięwzięcia są Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Apator S.A. oraz Optiquard S.A.

Powrót do poprzedniej strony
-->
« sierpień 2019 »
PnWŚCzPSN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031